Het dagelijks bestuur van Stichting M.O.E.T. dat vanuit Nederland opereert, wisselt elk jaar van samenstelling.

Het bestuur van 2019 is als volgt samengesteld:

Noah Kroon

Voorzitter

Sarah Bosscha

Secretaris
+31 6 30097517
secretaris@stichtingmoet.nl

Jan Gmelich Meijling

Penningmeester

Colette Wibaut

Afrika 1 – Ambachtsschool

Nathan Peters

Afrika 2 – Landbouwschool

Myrte van Westenbrugge

Intern

•   David Le Poole                    (Voorzitter)
•   Josephine Coene                 (Secretaris)
•   Casper van Soest                 (Penningmeester)
•   Sophie Schlingemann        (Afrika Primus)
•   Tommy Laarhoven             (Afrika Secundus)
•   Alexandra Groenewoud     (Intern)

•    Claire Steijn                         (Voorzitter)
•    Anne Zwart                          (Secretaris)
•    Tim Bakker                          (Penningmeester)
•    Rosa Marchesini               (Afrika Primus)
•    Daniël Korthals                  (Afrika Secundus)
•    Huibert Sap                          (Intern)

  • Sophie van Gorp (Voorzitter)
  • Casper Brack (Secretaris)
  • Joël Sjouerman (Penningmeester)
  • Isabelle van der Heide (Intern)
  • Charlotte Lugard (Afrika Primus)
  • Trix van Mierlo (Afrika Secundus)
  • Janna Dekker (Voorzitter)
  • Boris Bekkering (Secretaris)
  • Tim Hage (Penningmeester)
  • Hidde van Manen (Intern)
  • Aurelia Priester (Afrika Primus)
  • Giona Arts (Afrika Secundus)
  • Pieter-Bas den Brave (Voorzitter)
  • Fleur Folmer (Secretaris)
  • Amber Elbers (Penningmeester)
  • Maarten Bloemendaal (Intern)
  • Lara de Koning (Afrika)
  • Max Kranendijk (Nieuw project)
  • Alexander Ruhe (Voorzitter)
  • Simone van der Steeg (Secretaris)
  • Jesper Duijvestijn (Penningmeester)
  • Thijmen Francken (Intern)
  • Estelle Roy (Afrika)
  • Fleur Gribnau (Nieuw project)
  • Rianne Klemann (Voorzitter)
  • Michiel Bus (Secretaris)
  • Alexander Verhoeven (Penningmeester)
  • Zoë van Dantzig (Intern)
  • Francesca Vencken (Afrika)
  • Justus Bekkering (Nieuw project)
  • Daan Vreeburg (Voorzitter)
  • Kim Geesink (Secretaris)
  • Constant Kaanen (Penningmeester)
  • Maxim van Meeteren (Intern)
  • Fleur Hazewinkel (Afrika)
  • Marieke van der Noordaa (Nieuw project)
  • Martijn Brack (Voorzitter en penningmeester)
  • Anne-Sopie van Rijswijk (Voorzitter en secretaris)
  • Arthur Soons (Secretaris)
  • Alexander Sporre (Intern)
  • Philippine Putman Cramer (Afrika)
  • Elisa Rezaie (Nieuw project)
  • Jeroen Grasveld (Voorzitter)
  • Nina Schuyfel (Secretaris)
  • Tijs Rutgers (Penningmeester)
  • Nout Stuyling de Lange (Intern)
  • Tessa Gillon (Afrika)
  • Liselot Francken (Nieuw project)
  • Brice Laurent (Voorzitter)
  • Marcella van der Loos (Secretaris)
  • Emma Bruns (Penningmeester I)
  • Frank Kallenberg (Penningmeester II)
  • Charlotte de Waal (Intern)
  • Allard Warmelink (Extern)
  • Brice Laurent (Voorzitter)
  • Marcella van der Loos (Secretaris)
  • Emma Bruns (Penningmeester I)
  • Frank Kallenberg (Penningmeester II)
  • Charlotte de Waal (Intern)
  • Allard Warmelink (Extern)
  • Roel Hellemons (Voorzitter)
  • Fanny van der Loo (Secretaris)
  • Adriaan Moerman (Penningmeester I)
  • Tom van Schil (Penningmeester II)
  • Caroline Hooper (Intern)
  • Sophie Pabruwe (Extern)
  • Vivian Huygen (Stichting M.O.E.T.-week)